Kuruluş 2008 © VatanBilisim Hosting & bilisim Hizmetleri
SEPET 0

SATIŞ POLİTİKAMIZ


Yenilikçi vizyonumuzun bir sonucu olarak internet, 2008 yılından beri bir dizi önemli adım atmıştır. Önce, Avrupa kıtasında internet ağını yöneten RIPE NCC kuruluşuna üyelik işlemlerini tamamlayarak, kendi IP alt yapısına kavuşmuştur. Sektörün en önemli yazılım firmalarıyla işbirliğine giden firmamız, bu kapsamda dünyanın bir numaralı web hosting kontrol panelini üreten cPanel firması ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Gelişerek büyüyen bu ortaklık firmamızı Türkiye'nin ilk cPanel Distribütörü yapmıştır. Firmamız Türkiye'de kendi ağı haricinde lisanslandırma yapabilen tek firmadır. Plesk kontrol panelinin üreticisi Parallels firması ile, 2008 yılından bu yana, "Gold Partner" seviyesinde ortaklığımız bulunmaktadır. Bunlara ek olarak CloudLinux, Litespeed, Sofacolous gibi sektörün öncü firmaları ile de işbirliklerimiz devam etmektedir. Dopinghosting hızla büyüyen müşteri profiline daha iyi hizmet verebilmek amacı ile, 2009 Kasımında tamamen kendi öz sermayesi ile, Ege Bölgesi'nin en büyük veri merkezini kurmuştur. Bu veri merkezi 2012 yılında, katma değerli servislerimizin araştırma ve geliştirme faaliyetlerini geliştirmek ve hizmet kalitemizi yükseltmek amacı ile Pamukkale Üniversitesi Teknolji Geliştirme Bölgesi bünyesinde taşınarak modernize edilmiştir. Kendine ait özel trafosu, yedekli enerji ve soğutma altyapısı, yedekli ve hızlı internet erişimi kapasitesi ile dünya standartlarını yakalayan veri merkezimiz ile, sizlere 7 gün 24 saat esaslı hizmet vermeye devam ediyoruz.

vatanbilisim Sizlere Neler Sunar


Korumalı Sunucular : vatanbilisim sizlere özel korumalı sunucu hizmetleri sunmaktadır. DDOS, HTTP-GET, IPS, IDS, IPSPOOF, UDP, TCP gibi saldırı türlerine özel firewall desteği sağlıyoruz.10 gbit hattımız ile kurumsal ve bireysel olarak her konuda desteğe hazırız.Bizden fiyat almadan sunucu almanızı tavsiye etmiyoruz :)
Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.