Kuruluş 2008 © VatanBilisim Hosting & bilisim Hizmetleri
SEPET 0
  • PAKET ADI İŞLEMCİ RAM HDD TRAFİK FİYAT
  • DHL-001 1 Ghz Xeon İşlemci 1024 MB RAM 10 GB Disk Alanı 5 GB Trafik 23.60 TL / AYLIK SATIN AL
  • DHL-002 1 Ghz Xeon İşlemci 2048 MB RAM 25 GB Disk Alanı 10 GB Trafik 35.40 TL / AYLIK SATIN AL
  • DHL-003 2 Ghz Xeon İşlemci 3072 MB RAM 40 GB Disk Alanı 15 GB Trafik 53.10 TL / AYLIK SATIN AL
  • DHL-004 2 Ghz Xeon İşlemci 4096 MB RAM 50 GB Disk Alanı 25 GB Trafik 70.80 TL / AYLIK SATIN AL
  • DHL-005 3 Ghz Xeon İşlemci 6144 MB RAM 75 GB Disk Alanı Limitsiz Trafik 100.30 TL / AYLIK SATIN AL
  • DHL-006 4 Ghz Xeon İşlemci 8192 MB RAM 100 GB Disk Alanı Limitsiz Trafik 147.50 TL / AYLIK SATIN AL
  • DHL-007 6 Ghz Xeon İşlemci 16384 MB RAM 200 GB Disk Alanı Limitsiz Trafik 177.00 TL / AYLIK SATIN AL

Yüksek Performans

Doping Hosting ile bulutların üzerine çıkıyorsunuz SSD, SAS ve HDD ayrıcalığını birlikte yaşayacaksınız.Türkiye Lokasyonlu vps hostinglerinden size uyan paketi seçerek istediğiniz işletim sistemini kurarak hemen kullanıma başlayabilirsiniz.Bu ayrıcalığın sizde farkına varın 15 TL'den başlayan fiyatlar ile sunucunuzu dopingleyin..Sunucular kurulup teslim edildikden sonra yedekleme ve kullanım sorumluluğu müşteriye aittir.

Maksimum Güvenlik

Intel Xeon işlemciler, RAID 10 SSD Diskler, ECC registered bellekler... Yüksek performans ve sorunsuz bir hizmet için en güçlü donanımlar hizmetinizde

Güvenilir Altyapı

10.000'den fazla web sitesini barındıran Doping Hosting, yüksek persormanslı ve kaliteli hosting servisleri ile kendini kanıtlamış bir firmadır

HER TÜRLÜ HOSTİNG İHTİYACINIZ İÇİN
DOPİNGHOSTİNG YANINIZDA.

Linux VPS Nedir ?

Günümüzde bilgisayarların hardware denen fiziksel kaynaklar açısından çok gelişmiş olması bir fiziksel bilgisayar içerisine birden fazla bilgisayar kurmaya yarayan virtualization programlarının çıkmasına yol açmıştır. Böylece ram, cpu ve hard disk gibi kaynakları çok fazla olan bir bilgisayara (sunucuya) virtualization programı kullanarak çok sayıda bilgisayar kurabilirsiniz. Bu kurulan bilgisayarlar fiziksel sunucunun kaynaklarını paylaşırlar. Örnek olarak 10 GB ram kapasitesine sahip bir sunucu içerisine her biri 1 GB ram kullanan 10 bilgisayar kurulabilir. Bu kurulan bilgisayarlar gerçekte fiziksel bir görünüme sahip olmadıkları için sanal bilgisayar olarak adlandırılırlar. Kapasiteleri dahilinde gerçek bilgisayardan işlev açısından farkları yoktur. Her birine işletim sistemi yükleyebilir, birbirlerinden bağımsız olarak açıp kapatabilir ve değişik programlar çalıştırabilirsiniz.

KURUMSAL SUNUCULAR

Doping Hosting siz değerli müşterilerine kurumsal hizmetler sunar, hizmetlerimiz arasında yüksek kapasite ihtiyacı duyan kurumsal firmalarda mevcuttur.Ddos koruması günümüzde yaygın olan saldırı türlerindendir.Hizmetlerimiz arasında ip aralıklarını tespit ederek saldırıları en hızlı şekilde fortinet firewall ile korumaktayız.Değerli müşterilerimize özel httpd-get layer3,4,7 gibi bir çok saldırı türlerinde ipspoof, ids, ips, udp gibi ping saldırılarına karşıda önlemler alınmıştır.

HIZLI KURULUM

Sunucularımızın teslimatı gün içerisinde yapılmaktadır.VPS ve VDS Siparişleri minimum 2 saat, dedicated sunucu siparişleriniz ise 12 saat içerisinde kesin olarak yapılmaktadır.Kurulumlarınıza bağlı olarak vps ve vds siparişlerinizin düzenlemelerindeki geçikmeler artabilir.Şunu unutmayalım ki doping hosting'de sipariş teslimatı fiyata bakılarak değil, ilk siparişi veren müşterinin hakkına mahsuben yapılmaktadır.